Przejdź do treści

Szkody blacharsko-lakiernicze można zgłaszać bezpośrednio w naszym serwisie. Wykonujemy wszystkie czynności związane z likwidacją szkody komunikacyjnej z OC i AC – oszczędzając Twój czas.

Przy likwidacji szkód komunikacyjnych stosujemy tylko nowe części zamienne i elementy blacharskie. Daje to gwarancję uzyskania pełnego odszkodowania przy likwidacji kolejnej szkody.

tel. +48 61 653 40 21

e-mail: autim@autimserwis.pl

Wiele lat współpracy z różnymi firmami ubezpieczeniowymi zaowocowało tym, że do perfekcji doprowadziliśmy formy rozliczeń bez angażowania środków finansowych Klienta. Wszystkie szkody, których wartość nie przekracza 10% sumy ubezpieczenia, likwidujemy w całości pod względem merytorycznym i technicznym. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy także pomoc drogową i samochód zastępczy na czas naprawy.

Na czas naprawy udostępniamy auta zastępcze.

 

PAMIĘTAJ CO ZROBIĆ GDY PRZYDARZY CI SIĘ KOLIZJA LUB WYPADEK:

Najpierw, gdy jest to konieczne, zabezpiecz miejsce zdarzenia, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników kolizji lub wypadku.

GDY JEST TO KONIECZNE WEZWIJ SŁUŻBY RATUNKOWE

telefon alarmowy 112 lub pogotowie ratunkowe 999 lub policja 997.

Przyjmij tzw. oświadczenie sprawcy wypadku z podpisem. Sprawdź dowód osobisty i prawo jazdy oraz czy sprawca wypadku ma ważne ubezpieczenie OC i ważny przegląd techniczny pojazdu.

Jeżeli nie masz zaufania do sprawcy kolizji, lub nie ma możliwości potwierdzenia tożsamości sprawcy, lub danych pojazdu, powinieneś wezwać policję. Bez notatki policji możesz mieć kłopoty z wyegzekwowaniem odszkodowania z ubezpieczenia sprawcy (OC).